[adinserter block="3"]

Redakce

Lukáš Altman

Ahoj,

jsem majitel a šéfredaktor Cestyx.cz. Web jsem založil s cílem radit cestovatelům, aby pro ně byla návštěva země, města, ale i konkrétního místa co nejpohodlnější, a předešli nepříjemným překvapením (třeba že je někam nepustí z důvodu omezené kapacity, nebo že stojí jízdenky / letenky mnohem více než jindy). Osobně mám rád cestování po celém světě, i když mou srdcovou záležitostí je jihovýchodní Asie a Evropa, a ze všeho nejvíce mě zajímá architektura (pevnosti, paláce, chrámy…). Vedle psaní textů se starám o celkový rozvoj webu, a ať jsem kdekoliv, musím fotit.


Lukáš Jírovec

Ahoj,

jsem redaktor Cestyx.cz v pohybu, na cestách strávím minimálně 6 měsíců v roce, a ten zbytek v ČR, kde obvykle vydělávám něco do zásoby na další cestování – jinak ale pracuji na cestách, takže mohu svobodně poznávat svět. Kromě hlavních turistických destinací se rád vydávám „mimo civilizaci“ a vůbec nejradši do přírody, protože kam člověk pořádně nevstoupil, tam je vidět pravá a neskutečná krása naší planety. Na webu mám na starost psaní článků, k nimž dodávám vlastní fotky vždy, když to jde (fotím a točím mimochodem i z dronu, a to jsou teprve pohledy).


Zuzana Pilzová

Ahoj,

jsem editorka Cestyx.cz a starám se o kontrolu a aktualizaci informací, stejně jako výslednou podobu článků, ať jsou pro cestovatele co nejpřínosnější. Ze všeho nejradši cestuji po České republice a blízkých zemích, tam se mi zkrátka líbí nejvíce , a rovněž ráda pronikám do gastronomie cizích kultur a jejich jídla poté sama vařím.


Chcete se o Cestyx.cz dozvědět více? Poznejte nás a zjistěte, proč to děláme.