[adinserter block="3"]

Letiště Barcelona El-Prat (BCN) v Barceloně, Španělsko
Zdroj fotografie: Lukáš Altman (Cestyx.cz)

Letiště Barcelona El-Prat (Barcelona / BCN)

Letiště Barcelona El-Prat (též pouze jako El-Prat, a španělsky Aeroport Josep Tarradellas Barcelona-El Prat), leží v přímořském městě Barcelona na východě země, a jedná se o druhé největší letiště ve Španělsku; tím prvním je Letiště Adolfa Suáreze v Madridu. Město dobře propojeno se zbytkem Španělska, takže z něj lze během pár hodin přecestovat do dalších metropolí, a doprava do jeho centra zabere asi 30 minut. Měsíčně přitom odbaví na 25 000 letadel, která přepraví kolem 4,5 milionů cestujících.

Odlety z Letiště Barcelona El-Prat

Odlety z Letiště Barcelona El-Prat (BCN) sledujte na oficiálních stránkách samotného letiště (Departures, což jsou anglicky Odlety), případně přes mobilní aplikaci dopravce, u něhož jste zakoupili letenku (bývá v ní stejně aktuální info)

Přílety na Letiště Barcelona El-Prat

Přílety na Letiště Barcelona El-Prat (BCN) sledujte na oficiálních stránkách samotného letiště (Arrivals, což jsou anglicky Přílety), případně přes mobilní aplikaci dopravce, u něhož jste zakoupili letenku (bývá v ní stejně aktuální info)

Mapa: Letiště Barcelona El-Prat (Barcelona)

Autor

  • Lukáš Altman

    Jsem majitel a šéfredaktor Cestyx.cz, z něhož chci udělat „přístav“ všech cestovatelů. Ze všeho nejradši mám architekturu a přírodu; obojí rád poznávám po celém světě, i když mou srdcovou záležitostí je jihovýchodní Asie.